آخرین خبرها
خانه / صفحه اصلی / هشدار : عواقب ختنه بی موقع !!!

هشدار : عواقب ختنه بی موقع !!!

هر وقت خواستید فرزندتان را ختنه کنید ؛ توجه داشته باشید که پوست سر آلت نوزاد  یا کودک را به آرامی  به عقب ببرید ؛ اگر پوست کاملا عقب رفت  و سر آلت کودک واضح و مشخص شد .، می توانید او را توسط پزشک ختنه کنید .  و بهترین روش استفاده از حلقه است .

حال اگر پوست سر آلت به آلت چسبیده باشد  و اجازه ندهد سر آلت کاملا بیرون بیاید ، ، در این مورد توجه داشته باشید ختنه  بسیار خطر ناک است . اگر در چنین شرایطی ختنه  شود  آلت تناسلی وی رشد   نخواهد  کرد . و وی از ازدواج و هم بستری ناکام خواهد شد . و  در صورت ازدواج نابارور خواهد شد .کاری که والدین باید انجام دهند این است که  در ختنه کردن عجله نکنند و صبر پیشه کنند و اجازه دهند  تا پوست از سر آلت جدا شود .( لطفا دقت کنید . )

 

منبع :کتاب راز کامیابی استاد  جمشید خدادادی

 

طب نبوی : تا جاییکه اینجانب اطلاع دارم و شاهد بودم ؛ در گذشته غالب والدین به این موضوع توجه داشتند .و کسانی که ختنه می کردند نیز به این امر واقف بودند .ولی هم اکنون هم غالب والدین در این رابطه اطلاعی ندارند و هم کسانی که ختنه می کنند .

درباره‌ی طب نبوی

حیدر رحمانپور متولد1345 لیسانس زبان و ادبیات عرب پژوهشگر طب نبوی ، مشاور تغذیه قرآنی دارای گواهینامه طب سنتی وکارور گیاهان دارویی . عضو موسسه تحقیقات حجامت ایران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد


پنج + 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بالا