آخرین خبرها
خانه / صفحه اصلی / معجزه لبخند زدن!!

معجزه لبخند زدن!!

دانشمندان دریافتند لبخند زدن اثرات مثبتی بر روح و روان انسان دارد! لبخند زدن یک نوع هدیه است که می‌توان آن را به دیگران تقدیم کرد و علتهای زیر را دارد:

– لبخند زدن، شادی را به دلهای دیگران وارد می‌کند و این خود یک نوع از اهدا می‌باشد بلکه حتی از مهمترین آنها می‌باشد.

 

– خندیدن برای رساندن بهتر مقصود و مفهوم خود به دیگران نقش مهمی دارد.

– با یک لبخند می‌توان جو متشنج بوجود آمده را از بین برد و این چیزی است که با پول نمی‌توانیم انجام دهیم و اینجاست که درمی‌یابیم لبخند از ثروت مهمتر است. به همین خاطر کمترین کاری که می‌توانیم در قبال دیگران انجام دهیم، لبخند زدن است.

 

 

– لبخند و شفایافتن: بسیاری از پزشکان تأثیر خنده در بهبودی سریعتر بیمار را تأیید می کنند و بنابر این گفته لبخند پزشک بخشی از علاج بیمار تلقی می‌شود. پس هنگامی که به دوست خود یا به همسر خود یا همسایه خود لبخند می‌زنی در حقیقت یک نسخه شفادهنده به آنها اهدا کردی بدون اینکه خود آن را احساس کنی واین خود یک نوع اهدا می‌باشد.

بنابر این دلایل است که به سخن حضرت محمد (ص) توجه می‌کنیم که می‌فرماید:

(لبخند زدن شما به روی دوستتان صدقه است)

 

———————

به قلم: عبد الدائم الکحیل

www.kaheel7.com/fa

 

درباره‌ی طب نبوی

حیدر رحمانپور متولد1345 لیسانس زبان و ادبیات عرب پژوهشگر طب نبوی ، مشاور تغذیه قرآنی دارای گواهینامه طب سنتی وکارور گیاهان دارویی . عضو موسسه تحقیقات حجامت ایران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد


9 + پنج =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بالا