آخرین خبرها
خانه / صفحه اصلی / مرغهای ماشینی سر شار از هورمون هستند

مرغهای ماشینی سر شار از هورمون هستند

مرغ

 

گوشت حیوانات با هر کیفیتی که رشد کنند به همان شکل بر بدن انسان تأثیر می‌گذارند

دکتر محمد موسوی عضو هیات علمی جامع طب ایرانی اسلامی در گفتگو با ایمنا مصرف مرغ های ماشینی را مضر دانست و تصریح کرد: روش پرورش این طیور براساس سرعت رشد و جذب مواد غذایی به وسیله هورمون‌های رشد است.
وی با اشاره به اینکه گوشت حیوانات با هر کیفیتی که رشد کنند به همان شکل بر بدن انسان تأثیر می‌گذارند و بدن او را می‌سازند؛ اظهار داشت: گوشت باید از سیستم طبیعی رشد برخوردار شود و در طول زمان استحکام لازم را بدست آورده باشد.
وی با تاکید براینکه گوشتی که اجزاء آن به سرعت روی هم سوار شود، از قوام لازم برای ساخت بدنی قوی و مقاوم در مقابل آفات و بیماری برخوردار نیست؛ ادامه داد: این در حالی است که مشاهده می‌کنیم افرادی که در قدیم با تغذیه طبیعی رشد کرده‌اند کمتر بیمار می‌شوند و زمان بیشتری از سلامتی برخوردارند؛ عمرشان طولانی و نشاط و تحرک بیشتری دارند.
این محقق با اشاره به کیفیت فیزیولوژی نسل فعلی با نسل قبلی و همین‌طور با نسل آینده که اکنون هنوز به سن بلوغ نرسیده‌اند؛ اظهار داشت: در صورت مصرف مرغ های ماشینی و ایجاد بافت‌های سست بدن، انسان در مقابل بیماری‌هایی مانند انواع سرطان‌ و دیگر بیماری‌های صعب العلاج ناتوان خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: شاید چندین سال پیش این همه تنوع در تعداد بیماری‌ها غیر قابل باور بود اما اکنون سونامی دیابت و سرطان در کشور ما ابعاد فاجعه‏ بارتری را به تصویر می کشد

 

منبع :

سایت پیک شفا

طب نبوی:

نه تنها غذا بر جسم انسان بلکه  طبق آیات قرآنی بر اخلاق و رفتار  انسان نیز تاثیر می گذارد؛ از آنجا که مرغ بسیار حریص است این حرص طمع (سیر نشدن از اموال دنیا ) بر کسانی که گوشت مرغ زیاد مصرف می کنند تاثیر گذاشته می بینی که قانع نیستند و حرص و طمع که بیماری مهلکی است در آنها زیاد گشته. وچه بسا دین و دنیای آنها را بر باد دهد.

درباره‌ی طب نبوی

حیدر رحمانپور متولد1345 لیسانس زبان و ادبیات عرب پژوهشگر طب نبوی ، مشاور تغذیه قرآنی دارای گواهینامه طب سنتی وکارور گیاهان دارویی . عضو موسسه تحقیقات حجامت ایران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد


شش + 9 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بالا